Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
psl napisał:
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
ja też to samo czuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślał logicznie - wojewoda do sejm i on również i jaki z tego wniosek ?uciekły by dwa stołki Psl-wi na rzecz PO lub Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trasa do Kraśnika - kilka odcinków po ok. kilometrze - zawalista budowa trasa do Świdnika - owszem, ale budowe prowadzi rząd, wszak to odcinek S17 trasa do Warszawy - patrz wyzej trasa do Chełma - nie za kadencji Marszałka Hetmana itd. Pozdrawiam Matke, pracownicę urzedu marszałkowskiego!
Patrz gdzie budowa a gdzie poprawa trasy Kraśnik -poprawa Świdnik-budowa i poprawa gdzie głównie buduje urząd marszałkowski a rząd zajmuje się Kaczyńskim i Tuskiem mój drogi a nie pierdołami Warszawa-poprawa Chełm-współpraca Matka dwójki dzieci,pracownica pralni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z funkcji Marszałka także proponuję zrezygnować - zero pojęcia o zarządzaniu i podejmowaniu decyzji!!!! W chwili decyzji czy kandydować należało rozważyć jakie będą tego możliwości i konsekwencje i wybrać najcelniejszą decyzję!! Tak nie postępuje osoba pełniąca taką funkcję - przedmiotowe postępowanie świadczy o jego niedojrzałości do jakiejkolwiek władzy. Niech lepiej wykłada gdzieś na uczelni, zamiast sprawdzać jakie "ma branie w wyborach do Sejmu". Ludzie mu zaufali, a On całkowicie zakpił z nich. Proponuję, aby przed wpisaniem kandydata na listę wyborczą poddać go testom psychologicznym na stabilność emocjonalną... Panie Marszałku, jak się powiedziało A.... kandyduję, to należałoby również powiedzieć B..... działam dalej, dla Was: WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE - bo wybraliście mnie na swojego reprezentanta w naszym Rządzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zostało ustalone przed wyborami Hetman miał za zadanie ściągnąć głosy po do Sejmu miał wejść Starownik. Tylko należy ubolewać na głupotą wyborców że na ta partię oddali głos Pamiętajcie za 4 lat znowu wywiną ten sam numer. Pięknie wykonano prośbę wręcz modlono się by został marszałkiem Brawo,brawo głupcy ostał się wam sznur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Patrz gdzie budowa a gdzie poprawa trasy Kraśnik -poprawa Świdnik-budowa i poprawa gdzie głównie buduje urząd marszałkowski a rząd zajmuje się Kaczyńskim i Tuskiem mój drogi a nie pierdołami Warszawa-poprawa Chełm-współpraca Matka dwójki dzieci,pracownica pralni
strona zamówień publicznych urzędu marszałkowskiego: http://www.bip.lublin.pl/um/index.php?id=85 Poczytaj bardzo świadoma działań marszałka pracownico pralni. Gdzie te drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polka napisał:
Tak zostało ustalone przed wyborami Hetman miał za zadanie ściągnąć głosy po do Sejmu miał wejść Starownik. Tylko należy ubolewać na głupotą wyborców że na ta partię oddali głos Pamiętajcie za 4 lat znowu wywiną ten sam numer. Pięknie wykonano prośbę wręcz modlono się by został marszałkiem Brawo,brawo głupcy ostał się wam sznur.
A Ty myślisz,że jak jesteś z innej partii to Tobie sznur nie będzie potrzebny? W pewnym sensie jak chcemy żyć w tym kraju to może być potrzeby każdemu. Także nie bądź taka hop siup do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
strona zamówień publicznych urzędu marszałkowskiego: http://www.bip.lublin.pl/um/index.php?id=85 Poczytaj bardzo świadoma działań marszałka pracownico pralni. Gdzie te drogi...
Hm...niesamowite. Twierdzisz,że zamówieniami zajmuje się tylko urząd marszałkowski a w nim innych ludzi z innych ugrupowań nie ma? Czy Ty twierdzisz,że on tam siedzi sam? I sam sobie je pisze? Tak dla jaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Ogórek napisał:
Brawo za oszukanie wyborców. Ja również dałem się oszukać, ale ostatni raz. Wiem, że kadencja sejmu trwa 4 lata i zapewne PSl uważa, że niewielu po tych 4 latach będzie pamiętać o tym oszukaniu wyborców, ja będę pamiętał, napewno. Nigdy już nie dam się oszukać PSLowi.
Całą rodzina na Pana Hetmana głowsowaliśmy - za 4 lata nikomu nie pozwolę pójść na wybory. Jedyny, który wyglądał normalnie nas wykiwał, to komu zaufac. Ja nikomu z polityków już nie zaufam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temida napisał:
Z funkcji Marszałka także proponuję zrezygnować - zero pojęcia o zarządzaniu i podejmowaniu decyzji!!!! W chwili decyzji czy kandydować należało rozważyć jakie będą tego możliwości i konsekwencje i wybrać najcelniejszą decyzję!! Tak nie postępuje osoba pełniąca taką funkcję - przedmiotowe postępowanie świadczy o jego niedojrzałości do jakiejkolwiek władzy. Niech lepiej wykłada gdzieś na uczelni, zamiast sprawdzać jakie "ma branie w wyborach do Sejmu". Ludzie mu zaufali, a On całkowicie zakpił z nich. Proponuję, aby przed wpisaniem kandydata na listę wyborczą poddać go testom psychologicznym na stabilność emocjonalną... Panie Marszałku, jak się powiedziało A.... kandyduję, to należałoby również powiedzieć B..... działam dalej, dla Was: WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE - bo wybraliście mnie na swojego reprezentanta w naszym Rządzie!!!
On nie jest papieżem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję wyborcom tego watażki. Stracił mój szacunek na zawsze. Oszukać można tylko raz. Przy następnych wyborach przypomnimy ten numer wyborczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenia małego chłopczyka. A ja nie wiedziałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Hm...niesamowite. Twierdzisz,że zamówieniami zajmuje się tylko urząd marszałkowski a w nim innych ludzi z innych ugrupowań nie ma? Czy Ty twierdzisz,że on tam siedzi sam? I sam sobie je pisze? Tak dla jaj?
Nic nie twierdzę, pytam tylko gdzie wśród tych przetargów widzisz budowę dróg i ich remonty, gdzie. Wszak twierdzisz że marszałek coś buduje, gdzie te przetargi? Pracownico pralni, swoją drogą nie wiedziałem, że Urząd Marszałkowski ma pralnię!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polka napisał:
Tak zostało ustalone przed wyborami Hetman miał za zadanie ściągnąć głosy po do Sejmu miał wejść Starownik. Tylko należy ubolewać na głupotą wyborców że na ta partię oddali głos Pamiętajcie za 4 lat znowu wywiną ten sam numer. Pięknie wykonano prośbę wręcz modlono się by został marszałkiem Brawo,brawo głupcy ostał się wam sznur.
a poszed ty, buda Krzysiek jestem z tobo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak napisał:
a poszed ty, buda Krzysiek jestem z tobo
Wlasnie, my z OSP musim trzymac sie razem. Krzysiek ja tez jestem z tobo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic nie twierdzę, pytam tylko gdzie wśród tych przetargów widzisz budowę dróg i ich remonty, gdzie. Wszak twierdzisz że marszałek coś buduje, gdzie te przetargi? Pracownico pralni, swoją drogą nie wiedziałem, że Urząd Marszałkowski ma pralnię!?
Nie zapominaj,że na świecie nie jesteś sam. I poza Tobą też istnieją ludzie. Może masz zbyt krótkie pole widzenia,że patrzysz tylko na swój pokój w urzędzie marszałkowskim,ale też są inni,normalni ludzie pracujący w innych zawodach. Hello? Myślisz troszkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A urząd marszałkowski nie ma żadnej pralni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Nie zapominaj,że na świecie nie jesteś sam. I poza Tobą też istnieją ludzie. Może masz zbyt krótkie pole widzenia,że patrzysz tylko na swój pokój w urzędzie marszałkowskim,ale też są inni,normalni ludzie pracujący w innych zawodach. Hello? Myślisz troszkę?
Za przeproszeniem, odstosunkuj się od nas i naszego Krzyśka. To swietny szef, pracuje sie dla niego miło i bezstresowo. Nie szukam innej roboty, gdzie było by mi lepiej. Krzysiek jest swój chłop dla swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abba fatima był i nima. Co się będziemy nad nimi zastanawiać. Nie będzie ten to będzie inny,ludzie. Nie chce jechać ,niech nie jedzie. Nie może to niech też nie jedzie. Też myślałem ,że kiełbasa z marketu jest dobra do póki sie po nie pożygałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21.10.2011 to dobry dzień dla Lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...